Minkštas kampas "CLOUD 7" - Jumira.lt

Minkštas kampas "CLOUD 7"

Nauja prekė

Vau – tai pirmiausia, kas šauna į galvą, pamačius šį minkštą kampą, o jei ant jo atsisėsite – neabejokite – norėsite jo čia ir dabar! Tikrai taip, minkštas kampas „Cloud 7“ pavergia akimirksniu ir savo išvaizda, ir dovanojamu komfortu.

Smulkiau

Akcijos laikas ribotas

7 301 €

9 126 €

-20%

 
Apie prekę

Kuo išsiskiria minkštas kampas „Cloud 7“?

Esame įpratę, kad šio tipo baldas turi 90 laipsnių kampą, todėl šis minkštas kampas iškart krenta į akis dėl standartų laužymo – jis yra rombo formos, kas jį daro dar patrauklesnį. Jei tik turite didelę erdvę, „Cloud 7“ nestumkite į kampą – jis tobulai atrodys įkurdintas ne prie sienos, nes taip bus matomas iš visų pusių. O pažiūrėti tikrai yra į ką – aukštos kokybės gobelenas, išskirtinė kampo forma, maksimalų patogumą dovanojantis baldo dizainas nepaliks abejingų. Apskritai šis baldas neturi stačių kampų, o tai jį daro vizualiai švelnesnį ir itin patrauklų.

Žvilgsnius traukia ir kvadratėliais suskirstytas baldo paviršius – labai tinkamas sprendimas moderniam, futuristiniam, urban ar panašiam kambario interjerui. Negana to, patogiai jausitės atsisėdę bet kurioje jo vietoje: tiek labiau šone, tiek per patį centrą.

Sėdimoji baldo dalis gana gili, tad šis minkštas kampas bus nepamainomas, kai norėsite ištiesti pavargusias kojas, pailsinti nugarą, patogiai įsitaisyti jaukiam vakarui su šeima ir pan.

Apie Bretz

Bretz prekės ženklas reiškia šiuolaikišką dizainą ir tobulai atspindi vokišką kokybę. Kiekvienas kompanijos baldas yra įkvėptas gamtos, kultūrų įvairovės, meno ir tik dar kartą įrodo, jog rankų darbo baldai yra pačios aukščiausios kokybės. Šio prekės ženklo baldų asortimente nerasite atitikimo vyraujančioms tendencijoms bei masinės gamybos madoms, nes čia vertybės kitos – tai drąsa, aistra tam, ką daro, ir autentika. Anot šios kompanijos, jų baldai tokie pat unikalūs kaip ir Jūs. 

Kiekvienas „Bretz“ baldas gaminamas pagal užsakymą, klientams suteikiant neribotas pasirinkimo galimybes. Gamybos kartelė užkelta neįtikėtinai aukštai, pasirenkamos tik maksimaliai geriausios medžiagos: specialiai atgabenami mediniai rėmai, rankų daro veliūras iš  Italijos, Belgijos, Vokietijos. Kiekvieno bado gamyba remiasi tradicinių amatų puoselėjimu, visa širdimi į darbą pasineriančios komandos atsidavimu bei dėmesiu aukščiausiai kokybei.

Minkštas kampas „Cloud 7“ iš mūsų asortimento: kodėl verta pirkti?

Galite rinktis iš plačios gobeleno spalvų paletės ir minkštą kampą priderinti prie patalpoje vyraujančio kolorito. Itin prabangiai atrodo aksomu žvilgantis gobelenas, baldui suteikiantis futuristinio žavesio.

Nesistebime, jei klientai vos pamatę pamilstą šį minkštą kampą – jis tikrai vertas visų liaupsių ir simpatijų. Tačiau tie, kurie kažkiek abejoja, apsisprendžia labai greitai – tereikia prisėsti ant šio minkšto kampo ir suprasite, kodėl jis toks vertinamas.

Beje, dabar prekę iš ekspozicijos galite įsigyti su labai didele nuolaida!

Minkštą kampą „Cloud 7“ iš mūsų pasiūlos galite įsigyti internetu, o jei norite išbandyti realiai, jį rasite mūsų baldų salone Kaune, Savanorių pr. 138. Dėl apsilankymo laiko reikėtų susitarti telefonu 8 650 7378.

 
Charakteristikos
MedžiagaGobelenas
StiliusSkandinaviškas
Miegojimo funkcijataip
Apmušalų tipasAudinys pagal pasirinkimą

Vėliausiai peržiūrėtos