Apie mus - Jumira.lt

UAB „JUMIRA“ į Lietuvos rinką pradėjo importuoti baldus dar 1994 metais.Tuo metu Lietuvos baldų rinkoje buvo daug netikro, daug apgaulės, pigūs baldai buvo parduodami kaip vokiški ar itališki.

1994 m. mūsų mažoje parduotuvėje Klaipėdoje jau galima buvo įsigyti tokių garsių baldininkų kaip RAUCH MOEBELWERKE GmbH, EISENBERGER MOEBEL GmbH, WEMAFA GmbH, STEINHOFF MOEBEL, HUKLA MOEBEL GmbH, bei kokybiškus OLIMPIA-MATRATZEN čiužinius. Vėliau pasirodė ir BRETZ CULTSOFA.

Šiandien savo 1500 kv. metrų baldų salone siūlome kokybiškus Vokietijos bei Jungtinių Amerikos Valstijų gamintojų baldus. Sakydami „Vokietijos ir JAV gamintojai“, turime omeny, jog mūsų siūlomi baldai ir yra gaminami šiose šalyse, o ne Lenkijoje ar Kinijoje.

Todėl mūsų asortimento prekės gali pasirodyti kiek brangesnės nei panašiai išoriškai atrodančios, tačiau mes garantuojame, jog tai originalai ir tai parodo klientų nusiskundimų dėl kokybės faktinis nebuvimas per visą mūsų darbo istoriją. Pagal pažangiausias technologijas pagaminti baldai tarnaus dešimtis metų.

Šiandien užtikrintai galime teigti, kad pas mus pirkėjas ras didžiausią „ENGLAND FURNITURE“ (JAV) minkštų baldų ekspoziciją Klaipėdoje. Galime taip pat užtikrintai teigti, jog tai didžiausia amerikietiškų baldų ekspozicija Klaipėdoje.

Esame išskirtiniai atstovai Vokietijos minkštų, svetainės bei miegamojo kambario baldų kūrėjų brolių Bretzų Lietuvos rinkai. Tai vieni žinomiausių vokiečių baldų dizainerių pasaulyje.

Taip atstovaujame korpusinių svetainės baldu gamintoją EISENBERGER (Vokietija), miegamojo, vaikų kambario baldų gamintoją RAUCH (Vokietija), minkštų baldų gamintojus SCHULENBURG (Vokietija), siūlome aukštos kokybės čiužinius.

Mūsų atstovaujamų gamintojų baldus galima užsisakyti pagal jums tinkamą konfigūraciją, spalvą ar apmušalus, kurių salone yra virš 300-jų šimtų pavyzdžių. Pas mus rasite ne kiekviename salone sutinkamus apmušalus mocherą, natūralią, ypač minkštą ir kokybišką odą, viskozinius, treviros apmušalus. Taigi – jei nerasite, ko ieškote ekspozicijoje, tikrai susikursite ir išsirinksite patys norimus baldus.

Dirbame lanksčiai ir individualiai su kiekvienu klientu. JUMIRA – nedidelė šeimos įmonė, todėl mums lengva prisitaikyti prie kliento norų, esame sukalbami ir aptariant galutines kainas.

UAB "Jumira" parduotuvė gyvai


Vėliausiai peržiūrėtos

Nėra prekių