Trivietė sofa su reklaineriais "MILES" - Jumira.lt

Trivietė sofa su reklaineriais "MILES"

EZ201

Nauja prekė

Trivietė sofa su reklaineriais „Miles“ iš mūsų asortimento: kodėl verta pirkti?

Kai ant jos atsisėsite – abejonių dėl įsigijimo nebeliks visiškai

Smulkiau

2 620 €

- +

 
Apie prekę

Beveik kiekvienuose namuose įsikuria sofa, paprastai atrandanti vietą svetainėje – erdvėje, kuri yra ir reprezentacinė, priimant svečius, ir patogi bei jauki tada, kai joje leidžiame laiką su šeima, su knyga, mėgiamu filmu ar pan. Jei prioritetą teikiate maksimaliam komfortui, jūsų dėmesį tikrai turėtų patraukti trivietė sofa „Miles“ su reklaineriais – neabejojame, išbandę ją užduosite sau klausimą „Kodėl aš jos dar neturiu savo namuose?“

Kuo išsiskiria sofa „Miles“?

Iš Jungtinių Amerikos Valstijų atkeliavusi trivietė sofa yra baldas, kuris jūsų poilsį perkels į visiškai kitą lygmenį. Norite ištiesti kojas? Prašau – mėgaukitės ištiestų kojų pozicija. Pavargusiai nugarai tobulas sprendimas būtų nusileidžiantis atlošas? Prašom – pasirinkite komfortiškiausią atlošo poziciją. Tai tik kelios galimybės, kurias suteiks šis baldas. 

Ypatingas minkštumas ir patogumas yra tai, dėl ko sofą vos išbandę ima liaupsinti net patys išrankiausi pirkėjai.

Du masyvūs reklaineriai suteikia plačias galimybes kiekvienam sėdinčiajam atrasti patogiausią poziciją. Sofa trivietė ir kiekviena iš trijų vietų gali būti reguliuojama savarankiškai, kaip patogiausia sėdinčiajam.

Jei sofa „Miles“ įsikurs kompaktiškoje patalpoje, įsigykite ją vieną – turėsite tobulą baldą ir sau, šeimai, ir savo svečiams maloniai nustebinti. Jei erdvė didelė, šeimos narių daugiau, šią sofą komplektuokite su analogišką komfortą garantuojančiais foteliais. Toks komplektas kurs dar didesnį prabangos ir solidumo įspūdį jūsų svetainėje, darbo kambaryje ar poilsio zonoje.

Trivietė sofa su reklaineriais „Mile“ iš mūsų asortimento: kodėl verta pirkti?

Trivietė sofa „Miles“ – prabanga, komfortas, rafinuotumas. Galite pasirinkti gobeleną, priklausomai nuo to, koks koloritas ir interjero stilius dominuoja patalpoje, kuriai sofa bus skirta.

Didelis privalumas, kad sofos karkasui suteikiama amžina garantija (su tam tikromis sąlygomis)! 

Baldas masina solidžia išvaizda, jo savybės skamba išties viliojančiai, tačiau kai ant jo atsisėsite – abejonių dėl įsigijimo nebeliks visiškai. Tad galite įsigyti internetu arba užsukti į mūsų fizinę pardavimo vietą ir baldą išbandyti realiai. Mus rasite JUMIRA baldų salonuose Klaipėdoje, Dubysos g. 31 ir Kaune, Savanorių pr. 138.

Jei turite daugiau klausimų apie pačią sofą ar pirkimo procesą, laukiame jūsų skambučio telefonu 8 650 73783.

 
Charakteristikos
MedžiagaGobelenas
StiliusModernus
Plotis. cm221
Gylis. cm104
Aukštis. cm109
Apmušalų tipasAudinys pagal pasirinkimą
Reklainerių skaičius2
Sėdėjimo vietų skaičius3