Kokybė - Jumira.lt

Kokybė

Modernūs ir patrauklūs miegamojo kambario sprendimai „made in Germany“. Ilgametę patirtį turintys Europos gamintojai užtikrina kokybiškas medžiagas, puikų apdirbimą, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.

Mūsų salone rasite miegamojo komplektą, lovą ar vaikų kambario baldus, kurie užsitarnavo Europos baldininkų pripažinimą:

 • „mėlynasis angelo“ ženklas (reiškiantis „jūsų sveikatos apsaugą“)

 • Auksinė „M“ – patikrinta kokybė

 • „Made in Germany“ (pagaminta Vokietijoje)

 • 5 metų garantija

 • BQ – kokybės alijansas

 • „GS“ – patikrinta kokybė

 • Woodmax – šviežia mediena iš sveikos aplinkos. Baldų korpusui naudojama ąžuolo, beržo, buko, alksnio mediena iš Prancūzijos, Kroatijos, JAV, Vokietijos, Lenkijos, Serbijos bei Latvijos.

Spintos, lovos, vaikų kambario baldai pagaminti iš baldinės plokštės yra be kenksmingų komponentų. Paviršius turi trifrontinį padengimą t.y. dengiamas 3 kartus, naudojant tik vandenį ir UV laką. Baldų paviršius yra atsparus saulės šviesai, smūgiams, cheminiam poveikiui. Kokybės kontrolė ir gamintojo vardas garantuoja:

 • Lentynų apkrovą 10-25 kg

 • Metalinių kartelių apkrovą 40 kg

 • Stiklo lentynų apkrovą 7,5 – 12 kg

 • Tv spintelių apkrovą 50 kg

 • Lengvą valymą švelniu skudurėliu, naudojant natūralias priemones

 • Labai paprastą baldų sumontavimą, kurį pats gali padaryti kiekvienas pirkėjas

Mūsų salone tik aukštos kokybės baldai. Nors kokybė vis retesnis reiškinys, tačiau mes iki šiol laikomės principo “ skūpas ir biednas moka du kartus“.

Mūsų salone galite įsigyti arba užsisakyti minkštus baldus aukščiausios kokybės apmušalais: mohera, trevira, viskoze, medvilne apdirbta nano technologijoms, ivairių sudėtinių pluoštų, poliesterio, akrilo, poliuretano , vilnos, vardinėmis natūraliomis odomis–samba, salvador, napa, como, napoli, sadle bei metalo spalvos odomis. Baldų apmušalai turi savo „pasus“, kur nurodoma jų savybės bei pluošto sudėtis.

Net tik aukščiausio meistriškumo pasiekusių Europos gamintojų minkštų baldų korpusas skirtas visam žmogaus gyvenimui, tačiau ir JAV pagaminti baldai , nors kaina ir žemesnė už europietiškų, turi ilgaamžį korpusą. 

Mohera-tai dangaus dovana.

Angorinės ožkos kildinamos iš Afrikos, Texaso bei Turkijos. Tiktai angoros ožkos yra nuostabaus, natūralaus moheros pluošto gamintojos.Kaip ir pačios ožkytės, taip ir jų vilna yra nuostabi.

Moherai būdingas elastiškumas, gebėjimas atstatyti įprastą formą ir priimti drėgmę iš oro. Mohera-tai gamtos gabalėlis su šiltu, šilkiniu blizgesiu lyg kokybės veidrodis, bylojantis apie aukščiausią kokybę. Jos kokybę nuolatos kontroliuoja nepriklausoma internacionalinė mocheros asociacija, kuri garantuoja patikrintą kokybę.

Priežiūra: moheros veliūras labai lengvai prižiūrimas, naudojant dulkių siurblį arba minkštą šepetį (valyti tik išilgai linijų). Priežiūrai tinka garai per drėgno audinio gabalą. Visada reikia gerai išdžiovinti. Dėmes nedelsiant pašalinti:

-alaus, šokolado, grietinės, kiaušinio, garstyčių, padažo - š a m p ū nu

-colos, pieštuko, pieno,įvairių padažų - š i l t u  v a n d e n i u

-kraujo, emulsinių dažų - š a l t u  v a n d e n i u

- sviesto, šratinuko, maisto, lūpdažio, baldų politūros, metalo poliūros, nagų lako, aliejaus, aliejinių dažų, batų kremo - d ė m i ų  v a l i k l i u

-vyno - a b s o r b c i n e  p u d r a.

-kramtomosios gumos - k r a m t o m o s i o s  g u m o s  š a l i n t o j u.  

Bretz baldų moto – aukšta kokybė “made in Germany” ir linksmas požiūris į baldus.

www.cultsofa.com

 England baldai.

Tai puikios kokybės, labai plataus pasirinkimo, funkcionalūs baldai pagaminti Amerikoje

www.englandfurniture.com

Schulenbergo šeimos portretas 

Šeimos firma 75 metus gamina rankų darbo baldus. Firmai būdinga ne kiekis, bet kokybė, šie rankų darbo baldai gali būti puiki investicija pirkėjui.

Ekskliuzyvūs, minkšti baldai ir aukštos kokybės apmušalai derinami su idealia ergonomika.

Ši manufaktūra gamina fotelius, sofas, minkštų baldų komplektus, bei miegamas sofas bet kokioms patalpoms: nuo klasikos iki moderno, išskirtinio interjero. Lanksčiai išsprendžia mažos erdvės arba erdvės, skirtos naujausiai technikai jaukumą.

Kokybė yra pagrindinis firmos moto. Rankų darbu tiesiog kuriama kiekviena sėdėjimo vieta. Ilgametė patirtis padeda nusipelnyti pirkėjų pasitikėjimą. Čia nereikalinga reklama, nes žinios apie gerus baldus perduodamos iš lūpų į lūpas.


Vėliausiai peržiūrėtos

Nėra prekių