Miegamojo komplektas "ROSENHEIM"

Nauja prekė

Vokietijoje pagamintas pilnas miegamojo komplektas už 1115 EUR (kaip pavaizduota pirmame paveikslėlyje)

Smulkiau

1 115,00 €

 
Apie prekę

Elegantiška skandinaviško stiliaus miegamojo kambario baldų linija "Rosenheim". Už nurodytą kainą jūs gaunate lovą (160x200 cm arba 180x200 cm) su dviem patalynė stalčiais, dvi naktinės spinteles prie lovos, komodą su dviem stalčiais ir dvejomis durelėmis, penkių durų (225 cm) spintą.

Į kainą neįeina čiužinys ir lovos dugnas - grotelės.

Galima ir kitokia šio baldų komplekto konfigūracija: lova su pakeliamais dugnais, komoda su stalčiais, dar didesnė arba mažesnė spinta, spinta su veidrodžiais ir tt.

Gamykla RAUCH MOEBELWERKE pasižymi tuo, kad turėdama savo medienos drožlių plokščių (MDP) gamybos liniją pilnai kontroliuoja tiekiamos žaliavos kokybę savo gamykloms. Taip pat ši įmonė unikali tuo, kad naudoja senąjį MDP padengimo laminatu metodą užliejant laminatą dar jam esant skystoje formoje, o ne klijuojant laminatą, kaip dabar daro dauguma vietinių gamintojų. Užliejomo metodas sudėtingesnis, tačiau galutinis rezultatas vertas pastangų - tokiu būdu dengta baldinė plokštė ir atsparesnė mechaniniam bei šviesos poveikiui, bei ekologiškai pranašesnė, nes išvengiama papildomo klijų sluoksnio kurie naudojami klijuojant sausą laminatą.

 
Charakteristikos
Medžiaga Dažyta MDP
Stilius Country
Spalva Balta
Galimos spalvos Alpių balta
Programa PACK'S

Vėliausiai peržiūrėtos

Meniu